چاپ        ارسال به دوست

متن پیام نوروزی جناب آقای مهندس بیرنوندی، مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

اول: خدای را سپاس که به ما این فرصت را داد تا بهاری دیگر را ببینیم و توشه ای برای زندگی خود در این دنیا و انشاالله در مسیر تکامل خود برداریم.

دوم: سال98 برای مردم کشورمان سال بسیار سختی بود. آرزو دارم سرزمین آباء و اجدادیمان با تجربه های اندوخته شده مسئولین و مردمانش  بتواند مسیر آینده شان را پر بارتر و موفق تر از گذشته در سال99  و سال های بعد طی کنند.

سوم: از همه کسانی که در سال سخت 1398 همراه و مدد کارمان برای خدمت رسانی به مردم شریف شهرها و روستاهای استان بودند به ویژه مدیران محترم ارشد استانی و کشوری، نمایندگان محترم و ائمه جمعه معزز سپاسگزارم و خاصه از همکاران خودم در شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان که تمام همت خود را برای خدمات رسانی به مردم شریف استان به کار گرفتند، تشکر می کنم.

چهارم، به نظرم زیبایی، طراوت، سرسبزی و شادابی بهار ریشه در صبوری، مقاومت و مهم تر از همه امیدی بود که در فصل پاییز و زمستان طبیعت به آن ایمان داشته و نتیجه آن در بهار تبلور پیدا کرده است. چه خوب است با الهام از این تکرار فصول، امیدمان را برای حل مشکلات خود و کشور عزیزمان از دست نداده و یقین بدانیم تحمل رنج ها و مشکلات، انشالله در آینده  برایمان کشوری آباد  به ارمغان خواهد آورد.

و در آخر:

یا مقلب قلب در دستان توست

یا محول حال ما سر مست توست

کن تو تدبیر که در لیل و نهار

حال قلب ما شود هم چو بهار


١٥:٢١ - چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٤    /    تعداد نمایش : ١٦٦