چاپ        ارسال به دوست

شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در کنار مردم، نزدیک تر از همیشه

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: همزمان با گسترش بیماری کرونا در سطح کشور و به منظور رفاه حال عموم مردم در پیشگیری از آن، خدمات مرتبط با حوزه های کاری آبفا به صورت غیر حضوری انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی، داراب بیرنوندی با اعلام این مطلب افزود: در حال حاضر کلیه خدمات شرکت آب و فاضلاب استان قزوین برای شهروندان روی سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.abfaqazvin.ir  و برای روستانشینان از طریق سایت www.abfar-qazvin.ir  قابل دریافت است.

همچنین خدمات متنوعی از امور شرکت آب و فاضلاب استان از طریق سامانه های 122 شهری و 1523 روستایی به عموم مردم استان عرضه می شود. 

شایان ذکر است که در جهت مبارزه با گسترش ویروس کرونا اقداماتی نظیر ارائه توصیه های بهداشتی برای مشترکین مراجعه کننده، پیمانکاران و کارکنان شرکت، شستشو و ضدعفونی روزانه سطوح در تماس و حذف اثر انگشت در این شرکت صورت گرفته است.

 

همچنین لغو کلیه بازدیدها، جلسه های کاری غیر ضروری و برنامه ها ی همایشی و نیز تلاش در جهت کاهش مراجعه های مردمی و پیمانکاران به شرکت و انجام امور اداری آنان از طریق سایت اینترنتی و تماس تلفنی از دیگر اقدام های پیشگیرانه ی اجرا شده است.

 

منبع: پایگاه خبری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

خبرنگار: یوسف احمدی


١٣:٠٠ - پنج شنبه ٨ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٣    /    تعداد نمایش : ٢١٣