بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران شرکت آب و فاضلاب روستایی قزوین

      اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. در بیانیه حفظ حریم شخصی تشریح می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم.

براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/11/28 شرکت آب و فاضلاب روستایی قزوین خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می­ کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.
 به منظور کار با وبگاه  این شرکت و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما از قبیل اطلاعات هویتی ، اطلاعات ملکی و مدارک مربوطه ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات و استفاده در سامانه های مختلف جهت ارائه خدمات بهتر به کار گرفته مي‌شود و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما بدون اطلاع و اجازه قبلی در اختیار فرد یا موسسه دیگری قرار داده نخواهد شد.

در بخش پیوندها، پیوندهای  فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکیهای مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از
استفاده از این وب سایتها آنها را مطالعه کنید.Top of Form

ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی ما مطلع شوید.

 

گردآورنده :  فاطمه حکاکیان 

1398/03/23